Menstruáció

Új hozzászólás Linkek Fórum témák Regisztráció



Dzsúlia [NŐ] (32) moderálás | válasz | 2011-07-11 | 12:46:03
Amióta abba hagytam a gyógyszer szedését, a mensesem 3-4 naposra csökkent, amit annyira nem is bánok. A mennyisége is elenyésző a gyógyszerszedés alatti menstruációmhoz képest. Ez normális?
[142872] +kedvencekhez

Link:

TÉMAKÖRÖK
SZAVAZÓ
Ki fizessen az első randin?
Nemed:
Férfi
Fele-fele arányban
FRISS KOMMENTEK
FÓRUM
» Erotikus játékok
» Biszexualitás
» Korai magömlés
» Láb, harisnya és tűsarok
» Beszélgetünk
» Segédeszközök
» Mit változtatnál a szexualitas.hu-n?
» Anális szex
» Prosztata masszázs, prosztata orgazmus
» Merevedési zavarok
» Barátság extrákkal
» Szüzesség elvesztése
» Maszturbálás
» Orális szex
» A méret a lényeg?
» Szex a terhesség alatt és után
» Hűtlenség, megcsalás
» Idézetek
» Nemi betegségek
» Női orgazmus
» A terhesség első jelei
» Nők szexuális problémái
» Könyv, zene, film, TV
» Homoszexualitás
» Szakítás
» Abortusz
» Pornográfia
» Szerelem, párkapcsolat
» Szex különleges helyeken
» Fogamzásgátlás
» Menstruáció
» Intimtorna
 


RSS cikkek