Fogamzásgátlás

Új hozzászólás Linkek Fórum témák Regisztráció



Bettycat [NŐ] (30) moderálás | válasz | 2011-08-01 | 08:52:24
Bizony-bizony! Én mikor abbahagytam a tabit, tényleg depressziós lettem, nem tudtam mi bajom, hónapokig. 3évig voltam együtt a párommal, akivel addig nagyon jól megvoltunk, és mikor abbahagytam, minden bajom volt, nagyon hullámzó volt a hangulatom-mint amikor menstruálok, csak folyamatosan. Ja, és utána 55napra jött meg, ami miatt plussz tiszta ideg voltam, már megcsináltam 4 tesztet is, és már szexelni se akartam. aztán szakítottunk...
úgyhogy ne szedd össze vissza a gyógyszert! (b315)
[143727] +kedvencekhez előzmény: [143726]thymian

Link:

TÉMAKÖRÖK
SZAVAZÓ
Ki fizessen az első randin?
Nemed:
Férfi
Fele-fele arányban
FRISS KOMMENTEK
FÓRUM
» Biszexualitás
» Maszturbálás
» Erotikus játékok
» Korai magömlés
» Láb, harisnya és tűsarok
» Beszélgetünk
» Segédeszközök
» Mit változtatnál a szexualitas.hu-n?
» Anális szex
» Prosztata masszázs, prosztata orgazmus
» Merevedési zavarok
» Barátság extrákkal
» Szüzesség elvesztése
» Orális szex
» A méret a lényeg?
» Szex a terhesség alatt és után
» Hűtlenség, megcsalás
» Idézetek
» Nemi betegségek
» Női orgazmus
» A terhesség első jelei
» Nők szexuális problémái
» Könyv, zene, film, TV
» Homoszexualitás
» Szakítás
» Abortusz
» Pornográfia
» Szerelem, párkapcsolat
» Szex különleges helyeken
» Fogamzásgátlás
» Menstruáció
» Intimtorna
 


RSS cikkek